akü nedir
ANASAYFABB AKÜKURU AKÜAKÜ NEDİRİLETİŞİM

Ucuz Akü

Ucuz Akü; Öncelikle Size kolayca açıklama yapacak teknik ve satış destek ekibimizden Detaylı Bilgi almak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ucuz Aküler; Elektrik enerjisinin yaygınlığı ve gittikçe çoğalan UPS ihtiyacı yaygın kullanım alanı bulması büyük önem arz ettğinden içindeki önemli parçalardan olan inverter yada invertör olarak adlandırılan cihazlarda ucuz malzemeler değerinin altında olan diğer ürünler gibi kalitesiz olabilmektedir.

Her iki türkde DC voltaj üretiyor, ikiside DC voltaj ile şarj oluyor.Fakat otomobil akülerini UPS gibi cihazlarda kullanamıyoruz.Bunun nedeni nedir?

FCM Akü olarak Kuru akü ler konusunda Hizmet vermekteyiz. Kuru Akü içerisinde Sıvı ihtiva etmediğinden gaz sızdırmaz, sıvı asit akıtmaz, yanlış kullanım veya üretim hatası nedeni ile patlama riski oluşturmaz.

Bu nedenle Ups akü sü olarak tercih edilir. Tüm pozisyonlarda (yatay/dikey) çalıştırılabilen kuru akü ler ile üstün performans elde ediliri. Kesintisiz güç kaynakları nın üretim teknlojisine göre bir ups sisteminde çeşitli adetlerde kuru akü kullanılmabilmektedir.

12V ve 6V olarak imal edilen kuru akü sistemleri güvenli akü kullanımı için ideal ortağınız olur.